Onkruid duurzaam te lijf gaan
AndrΓ© Ernst
18 maart 2025
2 minuten leestijd
Onkruid te lijf gaan op duurzame wijze
voor Aralea is dat vertrouwd terrein.
Deze primeur van een machine, een accu-motoculteur, is een sterk staaltje vakwerk van zowel Machines De Schutter als verdeler Beeckman Tuinmachines!
Marco van MDS verwoordt het als volgt: Een levering om u tegen te zeggen!
We zijn enorm trots op de aflevering van de eerste NIBBI MAK17s more.GE accu-motoculteur in de Provincie Antwerpen. Deze krachtige en duurzame machine zal ingezet worden voor het onkruidvrij maken van terreinen, in combinatie met de GAMO onkruidfrees.
Samen met onze trouwe dealer Beeckman Tuinmachines hebben we deze levering uitgevoerd aan maatwerkbedrijf Aralea Maatwerkbedrijf. De klant was niet alleen tevreden, maar zelfs enthousiast over de prestaties van de machine! Een mooi bewijs van wat er gebeurt wanneer een dealer met passie voor het vak en het product het verschil maakt.